Ostravské hry
CZ
EN
FR
PL
DE
Turnaj
Propozice
Pravidla
Herní systém
Turnajové akce
Ubytování
Haly
SH SAREZA PŘÍVOZ
SH SPŠ Elektroniky a informatiky
SH TJ Ostrava
SH Vítkovická střední
SH Střední škola Technická a Dopravní
SH VŠB – TUO
SH OSTRAVSKÉ UNIVEZITY
SH ČPP Aréna
SH Třebovice
SH Tatran
Zápasy
Fotogalerie
Kontakty
Týmy
Klubová zóna
florbal
Zápasy
Tabulky
Týmy
Kategorie
>
Všechny kategorie
B09 - Přípravka (2015)
B11 - Elévové (2013)
B13 - Mladší žáci (2011)
B15 - Starší žáci (2009)
B17 - Dorostenci (2007)
B19 - Junioři (2005)
G15 - Starší žákyně (2009)
ZÁPASY
Skupina
Vše
DA
DB
DC
DD
DE
EA
EB
EC
JA
JB
JC
MA
MB
MC
MD
ME
MF
MG
PA
SA
SB
SC
SD
SE
SF
SG
SH
SZA
Hala
>
Vše
SH ČPP Aréna Ostrava
SH Sareza Přívoz Ostrava
SH SPŠ Elektroniky a informatiky Ostrava (Čapkárna)
SH Střední škola Technická a Dopravní Ostrava
SH Tatran (Bonver)
SH TJ Ostrava (Varenská)
SH Třebovice
SH Vítkovická střední Ostrava (Vítek)
Sportovní hala Ostravské University
Sportovní hala VŠB-TUO
Tým
>
Vše
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop.cz (B11 - Elévové (2013))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B17 - Dorostenci (2007))
1. SC TEMPISH Vítkovice bilé (G15 - Starší žákyně (2009))
1. SC TEMPISH Vítkovice modré (G15 - Starší žákyně (2009))
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří (B09 - Přípravka (2015))
1. SC TEMPISH Vítkovice Modři (B11 - Elévové (2013))
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří (B13 - Mladší žáci (2011))
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří (B15 - Starší žáci (2009))
1. SC TEMPISH Vítkovice modří (B19 - Junioři (2005))
1.FK Ostrava JIH (B15 - Starší žáci (2009))
1.SC TEMPISH Vítkovice Bílí (B09 - Přípravka (2015))
1.SC TEMPISH Vítkovice Bílí (B11 - Elévové (2013))
1.SC TEMPISH Vítkovice Bilí (B13 - Mladší žáci (2011))
1.SC TEMPISH Vítkovice Bílí (B15 - Starší žáci (2009))
1.SC TEMPISH Vítkovice Bilí (B19 - Junioři (2005))
Asper Šumperk (B15 - Starší žáci (2009))
Asper Šumperk (B13 - Mladší žáci (2011))
Asper Šumperk (B19 - Junioři (2005))
BLACK ANGELS (B17 - Dorostenci (2007))
BLACK ANGELS (B19 - Junioři (2005))
Bulldogs Brno (B11 - Elévové (2013))
Bulldogs Brno (B13 - Mladší žáci (2011))
Bulldogs Brno (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Draci Říčany (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Draci Říčany (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Draci Říčany (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Finlandia (B19 - Junioři (2005))
FbC Frýdek-Místek (B13 - Mladší žáci (2011))
FbC Frýdek-Místek (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Gepardi Brno (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Gepardi Brno (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Gepardi Brno (B19 - Junioři (2005))
FBC Hlučín (B11 - Elévové (2013))
FBC Hlučín (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Intevo Třinec (B11 - Elévové (2013))
FBC Intevo Třinec (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Intevo Třinec (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Intevo Třinec (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Red Bull (B19 - Junioři (2005))
FbC Skuteč (B15 - Starší žáci (2009))
FBC TIGERS PORUBA (B09 - Přípravka (2015))
FBC TIGERS PORUBA (B11 - Elévové (2013))
FBC TIGERS PORUBA (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC TIGERS PORUBA (B17 - Dorostenci (2007))
Fbc TOPGAL Šternberk (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Vikings Kopřivnice (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Vikings Kopřivnice (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC ZŠ Uničov (B17 - Dorostenci (2007))
FBC ZŠ Uničov (B13 - Mladší žáci (2011))
FBŠ Hattrick Brno (B15 - Starší žáci (2009))
FBS Olomouc (B13 - Mladší žáci (2011))
FBS Olomouc (G15 - Starší žákyně (2009))
FLORBAL CHODOV (B17 - Dorostenci (2007))
Florbal Včelín (B13 - Mladší žáci (2011))
Florbal Vsetín (B13 - Mladší žáci (2011))
Florbal Vsetín (B15 - Starší žáci (2009))
Florbal Vsetín (B17 - Dorostenci (2007))
HC Vítkovice (B13 - Mladší žáci (2011))
HC Vítkovice (B11 - Elévové (2013))
Hornets Brno U13 (B13 - Mladší žáci (2011))
Hornets Brno U15 (B15 - Starší žáci (2009))
Hornets Brno U17 (B17 - Dorostenci (2007))
IBK Holice (B19 - Junioři (2005))
Královéhradecký kraj (G15 - Starší žákyně (2009))
MSK Orlová (B17 - Dorostenci (2007))
MVIL Ostrava (B09 - Přípravka (2015))
MVIL Ostrava (B13 - Mladší žáci (2011))
MVIL Ostrava (B17 - Dorostenci (2007))
MVIL Ostrava (B19 - Junioři (2005))
MVIL Ostrava z.s. (B15 - Starší žáci (2009))
Olimpia Osowa Gdańsk (G15 - Starší žákyně (2009))
Pardubický kraj (G15 - Starší žákyně (2009))
PASKOV SAURIANS (B17 - Dorostenci (2007))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B09 - Přípravka (2015))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B11 - Elévové (2013))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B15 - Starší žáci (2009))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B19 - Junioři (2005))
PSG PANTHERS OTROKOVICE (B13 - Mladší žáci (2011))
Rožnovští Sršni (B11 - Elévové (2013))
Rožnovští Sršni (B15 - Starší žáci (2009))
Rožnovští Sršni (B17 - Dorostenci (2007))
RT Torax Poruba (B11 - Elévové (2013))
S.K. P.E.M.A. OPAVA (B13 - Mladší žáci (2011))
Salibandy Club Ostrava (B15 - Starší žáci (2009))
Salibandy Club Ostrava (B13 - Mladší žáci (2011))
SAMIGAS FBS Olomouc (B15 - Starší žáci (2009))
ŠK 1.FBC Trenčín (B15 - Starší žáci (2009))
SK BIVOJ LITVÍNOV (B15 - Starší žáci (2009))
SK K2 NEVA Prostějov (B13 - Mladší žáci (2011))
SK VS Dubnica U19 (B19 - Junioři (2005))
SKV (B15 - Starší žáci (2009))
SKV Black (B17 - Dorostenci (2007))
SKV yellow (B17 - Dorostenci (2007))
Snipers Bratislava (B15 - Starší žáci (2009))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B09 - Přípravka (2015))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B11 - Elévové (2013))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B13 - Mladší žáci (2011))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B15 - Starší žáci (2009))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B19 - Junioři (2005))
Sokoli Pardubice (B15 - Starší žáci (2009))
Sokoli Pardubice (B17 - Dorostenci (2007))
SURIKATY (B11 - Elévové (2013))
SURIKATY (B13 - Mladší žáci (2011))
SURIKATY (B15 - Starší žáci (2009))
SVČ Odry (B15 - Starší žáci (2009))
TJ Kobylisy (B15 - Starší žáci (2009))
TJ Slovan Havířov (B09 - Přípravka (2015))
TJ Slovan Havířov (B11 - Elévové (2013))
TJ Slovan Havířov (B13 - Mladší žáci (2011))
TJ Slovan Havířov (B17 - Dorostenci (2007))
TJ Slovan Havířov (B19 - Junioři (2005))
TJ Slovan Havířov (B15 - Starší žáci (2009))
Torpedo Havířov (B17 - Dorostenci (2007))
Torpedo Havířov (B19 - Junioři (2005))
Torpedo Havířov black (B13 - Mladší žáci (2011))
Torpedo Havířov black (B15 - Starší žáci (2009))
Torpedo Havířov yellow (B13 - Mladší žáci (2011))
Torpedo Havířov yellow (B15 - Starší žáci (2009))
TROOPERS (B09 - Přípravka (2015))
TROOPERS (B11 - Elévové (2013))
TROOPERS (B13 - Mladší žáci (2011))
TROOPERS (B15 - Starší žáci (2009))
TROOPERS (B17 - Dorostenci (2007))
ZFK Petrovice (B13 - Mladší žáci (2011))
ZFK Petrovice (B17 - Dorostenci (2007))
Zlín Lions (B15 - Starší žáci (2009))
Rozhodčí
>
Vše
Matyáš Grzymek
Lukáš Minarčík
Veronika Pavlásková
Robert Horák
Dalibor Jekielek
Dominik Pustówka
Dominik Malohlava
Michal Heczko
Adam Daniel
Stanislav Kosek
Petr Holan
Vojtěch Sliž
Lukáš Křivánek
Tomáš Mádr
Andrej Bílek
Ondřej Fojt
Ondřej Keberle
Zdeněk Bartoš
Marek Pohunek
Martin Ručka
Matěj Veverka
Tomáš Krabica
Filip Kreis
Klára Svobodová
Mai Ngoc Tran
Matěj Erbs
Ivo Sikora
František Skořupa
Tomáš Vlček
Adam Frisch
Michal Kroczek
Richard Kaňok
Vojtěch Blana
Matyáš Vávra
Jan Zaoralek
Erik Beza
Alfred Harvey
Ondřej Waliczek
Hana Kantorová
Václav Ruibar
Markéta Bolková
Bedřich Kopka
Datum
>
Vše
24. 5. 2024
25. 5. 2024
26. 5. 2024
Žádné výsledky nenalezeny.
Partneři turnaje