Ostravské hry
CZ
EN
FR
PL
DE
Turnaj
Propozice
Pravidla
Ubytování
Haly
SH SAREZA PŘÍVOZ
SPORTOVNÍ CENTRUM DUBINA
SH SPŠ Elektroniky a informatiky
SH TJ Ostrava
SH Vítkovická střední
SH Střední škola Technická a Dopravní
SH Gajdošová
SH KRÁSNÉ POLE
SH VŠB – TUO
SPORTOVNÍ HALA OSTRAVSKÉ UNIVEZITY
Brigáda
Pořadatelé
Rozhodčí
Kontakty
Týmy
Registrace
Klubová zóna
florbal
Zápasy
Tabulky
Týmy
Kategorie
>
Všechny kategorie
B09 - Přípravka (2015)
B11 - Elévové (2013)
B13 - Mladší žáci (2011)
B15 - Starší žáci (2009)
B17 - Dorostenci (2007)
B19 - Junioři (2005)
G11 - Elévky (2013)
G13 - Mladší žákyně (2011)
G15 - Starší žákyně (2009)
G17 - Dorostenky (2007)
G19 - Juniorky (2005)
ZÁPASY
Skupina
Vše
Hala
>
Vše
SC Dubina Ostrava - hřiště A
SC Dubina Ostrava - hřiště B
SC Dubina Ostrava - hřiště C
SH Gajdošová (Mládeže)
SH Krasné Pole
SH Sareza Přívoz Ostrava
SH SPŠ Elektroniky a informatiky Ostrava (Čapkárna)
SH Střední škola Technická a Dopravní Ostrava
SH TJ Ostrava (Varenská)
SH Vítkovická střední Ostrava (Vítek)
Sportovní hala Ostravské University
Sportovní hala VŠB-TUO
Tým
>
Vše
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop.cz (B11 - Elévové (2013))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B09 - Přípravka (2015))
1. SC TEMPISH Vítkovice (G11 - Elévky (2013))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B11 - Elévové (2013))
1. SC TEMPISH Vítkovice (G13 - Mladší žákyně (2011))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B13 - Mladší žáci (2011))
1. SC TEMPISH Vítkovice (G15 - Starší žákyně (2009))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B15 - Starší žáci (2009))
1. SC TEMPISH Vítkovice (G17 - Dorostenky (2007))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B17 - Dorostenci (2007))
1. SC TEMPISH Vítkovice (G19 - Juniorky (2005))
1. SC TEMPISH Vítkovice (B19 - Junioři (2005))
Asper Šumperk (B15 - Starší žáci (2009))
BLACK ANGELS (B17 - Dorostenci (2007))
BLACK ANGELS (B19 - Junioři (2005))
Bulldogs Brno (B11 - Elévové (2013))
Bulldogs Brno (B13 - Mladší žáci (2011))
Bulldogs Brno (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Draci Říčany (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Draci Říčany (B15 - Starší žáci (2009))
FBc Draci Říčany (B13 - Mladší žáci (2011))
FbC Frýdek-Místek (B13 - Mladší žáci (2011))
FbC Frýdek-Místek (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Hlučín (B11 - Elévové (2013))
FBC Hlučín (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC Intevo Třinec (B11 - Elévové (2013))
FBC Intevo Třinec (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Intevo Třinec (B17 - Dorostenci (2007))
FBC Mohelnice (B15 - Starší žáci (2009))
FBC Red Bull (B19 - Junioři (2005))
FbC Skuteč (B15 - Starší žáci (2009))
FBC TIGERS PORUBA (B09 - Přípravka (2015))
FBC TIGERS PORUBA (B11 - Elévové (2013))
FBC TIGERS PORUBA (B13 - Mladší žáci (2011))
FBC TIGERS PORUBA (B17 - Dorostenci (2007))
Fbc TOPGAL Šternberk (B13 - Mladší žáci (2011))
Fbc Uničov (B09 - Přípravka (2015))
FBC ZŠ Uničov (B17 - Dorostenci (2007))
FBC ZŠ Uničov (B13 - Mladší žáci (2011))
FBS Olomouc (B13 - Mladší žáci (2011))
FCB Gepardi Brno (B13 - Mladší žáci (2011))
FCB Gepardi Brno (B15 - Starší žáci (2009))
FCB Gepardi Brno (B19 - Junioři (2005))
FLORBAL CHODOV (B17 - Dorostenci (2007))
Florbal Vsetín (B13 - Mladší žáci (2011))
Florbal Vsetín (B15 - Starší žáci (2009))
Florbal Vsetín (B17 - Dorostenci (2007))
IBK Holice (B19 - Junioři (2005))
IBK Ústecko (B17 - Dorostenci (2007))
K1 Florbal Židenice (G19 - Juniorky (2005))
MVIL Ostrava (B09 - Přípravka (2015))
MVIL Ostrava (B11 - Elévové (2013))
MVIL Ostrava (B13 - Mladší žáci (2011))
MVIL Ostrava (B17 - Dorostenci (2007))
MVIL Ostrava (B19 - Junioři (2005))
MVIL Ostrava z.s. (B15 - Starší žáci (2009))
PASKOV SAURIANS (B17 - Dorostenci (2007))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B09 - Přípravka (2015))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B11 - Elévové (2013))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B15 - Starší žáci (2009))
Předvýběr.CZ Florbal MB (B19 - Junioři (2005))
PSG PANTHERS OTROKOVICE (B13 - Mladší žáci (2011))
Rožnovští Sršni (B11 - Elévové (2013))
Rožnovští Sršni (B15 - Starší žáci (2009))
Rožnovští Sršni (B17 - Dorostenci (2007))
RT Torax Poruba (B11 - Elévové (2013))
S.K. P.E.M.A. OPAVA (B13 - Mladší žáci (2011))
SK BIVOJ LITVÍNOV (B15 - Starší žáci (2009))
SK VS Dubnica U19 (B19 - Junioři (2005))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B09 - Přípravka (2015))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B11 - Elévové (2013))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B13 - Mladší žáci (2011))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B15 - Starší žáci (2009))
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (B19 - Junioři (2005))
ŠSK Očov Hodonín (B15 - Starší žáci (2009))
SURIKATY (B11 - Elévové (2013))
SURIKATY (B13 - Mladší žáci (2011))
SURIKATY (B15 - Starší žáci (2009))
TJ Kobylisy (B15 - Starší žáci (2009))
TJ Slovan Havířov (B09 - Přípravka (2015))
TJ Slovan Havířov (B11 - Elévové (2013))
TJ Slovan Havířov (B13 - Mladší žáci (2011))
TJ Slovan Havířov (B17 - Dorostenci (2007))
TJ Slovan Havířov (B19 - Junioři (2005))
TJ Sokol Královské Vinohrady (B15 - Starší žáci (2009))
TJ Sokol Královské Vinohrady Black (B17 - Dorostenci (2007))
TJ Sokol Královské Vinohrady yellow (B17 - Dorostenci (2007))
Torpedo Havířov (B13 - Mladší žáci (2011))
Torpedo Havířov (B15 - Starší žáci (2009))
Torpedo Havířov (B17 - Dorostenci (2007))
Torpedo Havířov (B19 - Junioři (2005))
TROOPERS (B09 - Přípravka (2015))
TROOPERS (B11 - Elévové (2013))
TROOPERS (B13 - Mladší žáci (2011))
TROOPERS (B15 - Starší žáci (2009))
TROOPERS (B17 - Dorostenci (2007))
ZFK Petrovice (B13 - Mladší žáci (2011))
ZFK Petrovice (B17 - Dorostenci (2007))
Rozhodčí
>
Vše
Matyáš Grzymek
Martin Pavlík
Vilém Bodnar
Lukáš Minarčík
Veronika Pavlásková
Martin Siřinek
Robert Horák
Vojtěch Krhovják
Tomáš Hruška
Dalibor Jekielek
Dominik Pustówka
Jan Hrubča
Vojtěch Uhlíř
Dominik Malohlava
Radim Heiser
Jakub Čermák
Michal Heczko
Adam Daniel
Bedřich Kopka
Marek Warmuž
Dennis Martinek
Jakub Lipovský
Stanislav Kosek
Jaromír Kubáč
Dominik Dolejš
Martin Klán
David Eliáš Lipenský
Petr Holan
Lukáš Vaněk
Jakub Czernek
David Heczko
Vít Běčák
André Fedorčík
Radek Vybíhal
Čeněk Mitrenga
Vojtěch Sliž
Břetislav Staněk
Lukáš Křivánek
Marek Schober
Filip Beran
Lukáš Filípek
Tomáš Mádr
Josef Krnáč
Andrej Bílek
Ondřej Fojt
Klára Hrobařová
Lucie Blažková
Vojtěch Marszalek
Andrej Vodvárka
Jan Galuszka
Tomáš Fuciman
Ondřej Keberle
Adéla Keberlová
Žádné výsledky nenalezeny.
Partneři turnaje