Logo

florbal

Už teď se těším na příští ročník, hodnotí turnaj hattrickový Malucha

Druhé turnajové odpoledne přineslo první play-off zápasy. Na Sareze vyřazovací boje odstartovali mladší žáci z Frýdku-Místku a Rožnova pod Radhoštěm. Frýdek ale Sršňům nedal žádnou šanci a i s pomocí hattricku Daniela Maluchy zvítězil.

Vyhrát osmifinále poměrem 9:0 se moc nevidí a není tedy divu, že emoce z Dana sršely. „Byl to super zápas a byla dobrá atmosféra. Doufám, že se nám takhle povede i další zápas, uvedl autor hattricku. Dvě branky vsítil už v první půli, třetí pak na začátku poslední minuty zápasu. „Mám (ze sebe) super pocit, doufám, že to ještě v dalších zápasech zopakuji.“

Čtvrtfinálový soupeř po duelu Frýdku ještě znám nebyl, Davida to ale moc netížilo. „Je mi to úplně jedno, hlavně ať je porazíme,“ odpověděl jasně s úsměvem na tváři. V základní skupině ale vyzdvihl Troopers.

A jak si užívá samotný turnaj? Prý je super atmosféra a už teď se těší na příští rok. Doma po prvním dni byla prý velká zábava.