Logo

florbal

Ostravské derby v dorostu ovládly Vítkovice a slaví zlato!

Kategorie dorostu již zná svého vítěze, kterým se po vyrovnaném souboji s MVILem staly Vítkovice Blue. Bronz si vystřílel Vsetín.

Dorosteneckému finále zprvu dominovali oba brankáři, kteří drželi skóre 0:0 až do konce první třetiny. Jako první kapituloval gólman MVILu, kterého v čase 14:21 překonal Tobiáš Plaček a Vítkovice tak vedly.

Jejich náskok před koncem druhé periody navýšil Václav Babík, který do šibenice brány MVILu poslal neskutečně přesnou střelu a o chvíli později zvyšoval již na 3:0 Jan Sitora. MVIL pak sice vzkřísil špetku naděje, když ve 34. minutě poprvé překonal vítkovického brankáře, ani tak už ale na srovnání nedosáhl a zlaté medaile tak berou florbalisté Vítkovic Blue.

Finále dorostenců:
MVIL Ostrava - 1.SC TEMPISH Vítkovice Blue 2:4

Ze třetího místa se pak těší hráči Vsetína, kteří v zápase o bronz přestříleli SKV 8:4.