Logo

florbal

Generální partneři

Hlavní partneři

Dnes byl rozlosován první ročník Ostravských her 2022

Dnes organizátoři rozlosovali první ročník Ostravských her. Všechny týmy tak již znají rozlosování skupin a své soupeře.

Losování proběhlo za přítomnosti ředitele turnaje pana Radka Kučery, hlavního rozhodčího turnaje pana Miroslava Kozla a jednatele Ostravských Her pana Pavla Palaty.
Turnaje Ostravských her se zúčastní celkem 118 týmů z České republiky, Polska a Slovenska.

Los turnaje

PŘÍPRAVKA -  8 týmů

Skupina A:
Torpedo Havířov
TROOPERS
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov
Florbal Vsetín
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC TIGERS PORUBA

ELÉVOVÉ - 19 týmů

Skupina A:
TJ Slovan Havířov
FBC Letka Toman Finance Group
Bulldogs Brno
FBC TIGERS PORUBA

Skupina B:
Z.F.K. Petrovice
1. SFK Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Florbal Vsetín
FBC Intevo Třinec

Skupina C:
Torpedo Havířov
FbC Frýdek-Místek
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC Mohelnice
LUNA Příbor

Skupina D:
PASKOV SAURIANS
MVIL Ostrava
TROOPERS
FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice

MLADŠÍ ŽÁCI - 24 týmů

Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice
SVČ Včelín
Florbal Vsetín
1. FBK Eagleas Orlová Florbalshop

Skupina B:
Fbk Horní Suchá
Poznań/Żytowiecko
TROOPERS
FBC TIGERS PORUBA

Skupina C:
1. SC Bohumín 98
Zlín Lions
Bulldogs Brno
FBC Intevo Třinec

Skupina D:
FBC ČESKÝ TĚŠÍN
Hornets Brno
FBC Přerov
Torpedo Havířov

Skupina E:
1. SFK Havířov
PANTHERS OTROKOVICE
Předvýběr.CZ Florbal MB
FbC Frýdek-Místek

Skupina F:
TJ Slovan Havířov
FBC Mohelnice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Draci Říčany

STARŠÍ ŽÁCI - 24 týmů

Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice Blue
Zlín Lions
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
MVIL Ostrava

Skupina B:
Z.F.K. Petrovice
TROOPERS Green
FBC ZŠ Uničov
Rožnovští Sršni

Skupina C:
FBC TIGERS PORUBA
FBK AS Trenčín Red
Hornets Brno
PASKOV SAURIANS

Skupina D:
1. SC TEMPISH Vítkovice Yellow
Florbal Vsetín
Galaktikos Bratislava
Torpedo Havířov

Skupina E:
FBC Vikings Kopřivnice
TROOPERS Black
Předvýběr.CZ Florbal MB
TJ Slovan Havířov

Skupina F:
1. SFK Havířov
FBK AS Trenčín White
SKV
FBC Intevo Třinec

DOROSTENCI - 16 týmů

Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice Yellow
SKV
TROOPERS
TJ Slovan Havířov

Skupina B:
Předvýběr.CZ Florbal MB
Zlín Lions
Torpedo Havířov
SVČ Odry

Skupina C:
1. SFK Havířov
FBC Přerov
Tsunami Záhorská Bystrica
1. SC Bohumín 98

Skupina D:
1. SC TEMPISH Vítkovice Blue
PANTHERS OTROKOVICE
FBC Mohelnice
FBC TIGERS PORUBA

JUNIOŘI - 13 týmů

Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice
Panthers Praha
FBC Gepardi Brno
TJ Slovan Havířov

Skupina B:
Fbk Horní Suchá
SKV
Předvýběr.CZ Florbal MB
Torpedo Havířov

Skupina C:
FBC Intevo Třinec
Florbal Dačice - Žďár nad Sázavou
FbK Kobylisy
Blue Devils
1. FBK Eagles Orlová


Současně upozorňujeme všechna družstva na nutnost vyplnění soupisek. Pokud tým nebude mít vyplněnou soupisku, nemůžete nastoupit k zápasu.

K soupiskám se dostanete přes KLUBOVOU ZÓNU. Pokud byste měli problém s vyplněním soupisky, prosím neváhejte kontaktovat pana Pavla Olaha  - Mobil +420 731 845 343 (pro komunikaci si prosíme připravte název týmu a přístupové heslo)

Chtěli bychom Vás upozornit, aby bylo na soupiskách uváděno jen jméno a příjmení (bez přezdívek). Například Jan Novák. V případě, že se bude lišit jméno hráče od jména na soupisce, nebo v zápise bude hráč automaticky vyloučen z turnaje.

 

Partneři turnaje